Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Калуші відбувся Міжнародний Бізнес Форум. Відео

У Калуші відбувся Міжнародний Бізнес Форум. Відео Новини

Йшлося про публічно – приватне партнерство як нову можливість розвитку громад Прикарпаття. Захід об’єднав представників органів місцевого самоврядування, народних депутатів, експертів та міжнародних партнерів. 

Учасники форуму обмінювалися думками щодо формування комплексного бачення місцевого та регіонального відновлення через ППП. Вони презентували кейси та механізми, які дозволять громадам швидше відбудовуватися та зміцнювати економічну стійкість.

Власник агропереробної виробничої компанії Борис Шестапалов також долучився до форуму. Він вважає, що щира та відкрита розмова між представниками бізнесу та влади дає можливість зрозуміти, яким чином громади можуть налаштовувати умови для найкращого розвитку підприємництва.

Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA 
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/ 
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua