Кабінет Міністрів ухвалив постанову, що визначає порядок передачі нейтралізованої зброї від військових частин до Центрів підготовки громадян до національного спротиву та закладів освіти, де викладається предмет «Захист України».
Про це повідомив Віталій Ільчишин Заступник Голови Івано-Франківської ОДА
Проєкт постанови розроблено Міністерством оборони України з метою забезпечення якісного проведення заходів підготовки громадян до національного спротиву відповідно до типових навчальних програм.
Ключові положення постанови:
- врегульовано процедуру відчуження та передачі навчальної (нейтралізованої) зброї від військових частин до Центрів підготовки громадян до національного спротиву та комунальних закладів освіти;
- забезпечується формування і поповнення матеріально-технічної бази Центрів підготовки та осередків викладання предмета «Захист України», необхідної для якісної організації навчального процесу.
Прийняття постанови сприятиме:
- покращенню якості підготовки громадян до національного спротиву та посилення військово-патріотичного виховання;
- створенню належної матеріально-технічної бази для проведення такої підготовки.
Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc