Онлайн TV FM радіо FM пауза

Івано-Франківськ: чи запровадять карантин у школах?

Івано-Франківськ: початок навчального року та карантин у школах Новини

В етері «РАІ радіо» заступниця голови Івано-Франківської громади, директорка Департаменту освіти та науки Вікторія Дротянко розповіла про старт навчального року в Івано-Франківську, ситуацію з можливим карантином у школах, а також практику проведення ярмарків замість грошових зборів.

«Цьогоріч до перших класів пішло майже 2900 дітей. Це на 250 чоловік менше, ніж торік. Загалом у франківських школах навчається 35 тисяч учнів».

 

За словами Вікторії Дротянко рішення про карантин у школах поки не приймають.

karan - Івано-Франківськ: чи запровадять карантин у школах? - rai.ua

«Коли епідемічний поріг захворюваності перевищиться, то ми запровадимо карантин, але поки що мова про це не йде».

Посадовиця також наголосила, що у школах збережуть практику благодійних ярмарок, які замінять традиційні збори коштів на Збройні сили України.

«Це не просто просити гроші. Батьки і діти мають вкласти свою працю. Такі ярмарки ми плануємо і надалі», – пояснила вона .

Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA 
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/ 
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua