У Коломиї відбувся Чемпіонат Івано-Франківської області з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок. На турнір приїхали спортсмени із 5 громад Прикарпаття.
За титул чемпіона боролися 30 спортсменів із обласного центру, Отинії, Косова, Перегінська та господарі турніру. Змагання проходили у два потоки. Організаторкою та головною суддею таких першостей є заслужена майстриня спорту України Інна Оробець.

18-річна коломиянка Іванна Голіней розпочинала з важкої атлетики, але вже 4 роки як стала пауерліфтеркою. На цих змаганнях показала свій найкращий результат.
Тож коломиянка стала Чемпіонкою Прикарпаття. За результатами змагань сформують збірну області, яка в жовтні вступить на Чемпіонаті України.

Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc