Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську розпочалося будівництво нового Центру реабілітаційного лікування. Відео

В Івано-Франківську розпочалося будівництво нового Центру реабілітаційного лікування. Відео Новини

В Івано-Франківську розпочалися підготовчі роботи до будівництва нового багатопрофільного Регіонального центру реабілітаційного лікування і ментального здоров’я. Його зведуть на базі обласної клінічної лікарні, а вартість проєкту складає понад 1 мільярд гривень. 

Це буде перший заклад, який надаватиме допомогу і військовим, і цивільним. Очільниця області Світлан Онищук наголошує, Прикарпаття стало центром реабілітації, де вже вдалося відкрити 17 спеціалізованих установ. Вони важливі як під час війни, так і після її завершення.

Директор Івано-Франківської обласної клінічної лікарні Остап Грищук розповідає, на базі нового центру планується шість відділень. Це буде єдиний заклад, який зможе надавати повний спектр реабілітаційних послуг.

Загальний бюджет проєкту перевищує один мільярд гривень. Реалізувати його планують упродовж 24 місяців.

Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA 
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/ 
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua