Онлайн TV FM радіо FM пауза

Затримано 6-х підпалювачів, які виконували замовлення рф у різних регіонах України

Затримано 6-х підпалювачів, які виконували замовлення рф у різних регіонах України Новини

Служба безпеки та Національна поліція затримали ще шістьох агентів фсб, які вчиняли підпали у різних регіонах України. Зловмисники «полювали» на авто Сил оборони, енергооб’єкти Укрзалізниці та поштові відділення.

Про це повідомляє Служба безпеки України

За матеріалами справи, всі фігуранти були завербовані російською спецслужбою на Телеграм-каналах з пошуку «легких заробітків».

🔹 Так, на Київщині кіберфахівці СБУ затримали 33-річного переселенця з Луганщини, який підпалив мультівен та кросовер українських воїнів.

🔹 На Тернопільщині викрито 19-річного безробітного з Чортківського району, який знищив релейну шафу на залізничному перегоні та готував теракт проти Сил оборони.

pidp - Затримано 6-х підпалювачів, які виконували замовлення рф у різних регіонах України - rai.ua

Служба безпеки затримала фігуранта на етапі, коли він придбав складники для виготовлення у власному помешканні саморобного вибухового пристрою (СВП).

🔹 У Сумській області затримано 19-річного жителя Шостки, який спалив два позашляховики ЗСУ та намагався знищити ще одне службове авто.

pida2 - Затримано 6-х підпалювачів, які виконували замовлення рф у різних регіонах України - rai.ua

🔹 На Закарпатті затримано 22-річного мешканця Тячівського району, який підпалив поштове відділення та спричинив загоряння релейної шафи місцевої філії Укрзалізниці.

🔹 В Одесі викрито 13-річну школярку та її матір, які на замовлення фсб спалили релейну шафу Укрзалізниці та евакуаційний автомобіль Сил оборони.

Під час обшуків у фігурантів вилучено компоненти для виготовлення легкозаймистих сумішей, а також одяг і телефони із доказами злочинів.

pidp23 - Затримано 6-х підпалювачів, які виконували замовлення рф у різних регіонах України - rai.ua

Наразі затриманим повідомлено про підозру відповідно до вчинених злочинів за декількома статтями Кримінального кодексу України:

▪ ч. 2 ст. 113 (диверсія, вчинена в умовах воєнного стану);

▪ ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 258 (готування до вчинення терористичного акту);

▪ ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період);

▪ ч. 2 ст. 194 (умисне пошкодження майна шляхом підпалу).

pidp6 - Затримано 6-х підпалювачів, які виконували замовлення рф у різних регіонах України - rai.ua

Зловмисники перебувають під вартою без права внесення застави. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна. Вирішується питання щодо притягнення до відповідальності неповнолітньої фігурантки з Одеси.

Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA 
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/ 
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua