5 липня о 20:07 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в місті Івано-Франківськ, в урочищі Дем’янів Лаз, жінка 1955 року народження отримала травму внаслідок падіння на металеву арматуру.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
До місця події було негайно направлено фахівців групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в області. Як з’ясувалося, жінка підвернула ногу, внаслідок чого впала на металевий стержень, який пробив їй руку.
З огляду на складність ситуації та ризик подальшого травмування, рятувальники діяли з максимальною обережністю. Перед проведенням рятувальних робіт кінцівку було знерухомлено, щоб уникнути кровотечі. Під наглядом медичних працівників рятувальники за допомогою гідравлічних ножиць акуратно відрізали фрагмент арматури, не допустивши її зсуву.
Постраждалу було передано працівникам екстреної медичної допомоги та госпіталізовано до лікувального закладу.
Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc