Дорожньо-транспортна пригода, в якій загинула пасажирка мотоцикла, трапилась 21 квітня близько опівночі в Снятинській територіальній громаді. Нетверезого водія поліцейські затримали в процесуальному порядку. Невдовзі йому повідомлять про підозру.
Про це повідомляє Поліція Івано-Франківської області
Як попередньо встановлено поліцейськими, 29-річний мешканець Снятинщини, керуючи мотоциклом «Honda», рухаючись центральною дорогою у селі Підвисоке Снятинської територіальної громади, не обрав безпечної швидкості руху та не врахував дорожню обстановку, внаслідок чого з’їхав у кювет.
В результаті автопригоди 19-річна пасажирка мотоцикла від отриманих травм загинула на місці події. Керманича з травмами доставлено до лікувального закладу. Його перевірено на стан сп’яніння – результат 1.14 проміле.
Слідчі затримали 29-річного мотоцикліста в порядку ст. 208 КПК України. Невдовзі йому повідомлять про підозру за ч. 3 ст. 286 – 1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України
Поліція Прикарпаття нагадує про необхідність дотримання Правил дорожнього руху.
Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc

