За даними слідства, 7 квітня близько 16:00 у селищі Білий Колодязь Чугуївського району троє патрульних поліцейських зазнали контузії через удар ворожого FPV-дрона.
Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора
За процесуального керівництва Чугуївської та Дергачівської окружних прокуратур Харківської області розпочато досудові розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).
Дрон переслідував службовий автомобіль правоохоронців під час патрулювання населеного пункту. Поліціянти оперативно зорієнтувались та вистрибнули з авто. Боєприпас влучив у землю неподалік.
Також близько 17:25 збройні сили рф завдали авіаудар по с. Слатине. Пошкоджено приватні житлові будинки.
Вживаються всі можливі та належні заходи задля документування воєнних злочинів, вчинених російськими військовослужбовцями.



Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc