Налагодити міжнародну співпрацю. Почесне консульство Чеської Республіки в Івано-Франківську розпочало свою роботу. На відкритті установи зібралися десятки людей, де і представили почесного консула. Ним став президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Андрій Левкович.
Надзвичайний та повноважний посол Чеської Республіки в Україні Радек Пех каже, відкриття почесного консульства в Івано-Франківську – це демонстрація довіри до українського народу та підтримки в цей складний час.
Генеральний директор департаменту з консульських та правових питань Міністерства закордонних справ Чеської Республіки Мартін Смолик зазначає, почесні консули відіграють дуже важливу роль у розвитку держави та створення дружніх стосунків між країнами.
До того ж, консульський округ охоплюватиме не тільки Прикарпаття, а і Буковину. Тому до Івано-Франківська завітав заступник голови Чернівецької обласної військової адміністрації Роман Греба.
На відкриття почесного консульства завітав голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків. ВІн подякував Чеській владі за постійну підтримку та підсилення українського війська.
Андрій Левкович впевнений, відкриття почесного консульства в Івано-Франківську стане ще одним етапом в розвитку дружніх стосунків між Чеською Республікою та Україною.