Впродовж вихідних прикарпатські рятувальники ліквідували 27 пожеж в природних екосистемах на площі 2 га.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
У всіх громадах області працювали оперативні групи. Вони проводили профілактичну роботу з населенням, виявляли паліїв сухої рослинності, зокрема за допомогою БпЛА. За вихідні добу до адміністративної відповідальності притягнуто 3 осіб.
Рятувальники нагадують: за спалювання сухої рослинності передбачений штраф від 3 060 грн до 6 120 грн.
За прогнозами синоптиків, сьогодні та в найближчі дні очікуються пориви вітру, що значно підвищує ризик швидкого поширення вогню на великі площі та може призвести до перекидання полум’я на житлові й господарські будівлі.
Від початку року на Прикарпатті вже зареєстровано 843 пожежі в екосистемах на площі 60 га, до адміністративної відповідальності притягнуто 121 особу.
Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc

