Онлайн TV FM радіо FM пауза

Жодного разу не призупинили роботу: як у Коломиї працює волонтерський центр “Нескорена нація”. Відео

нескорена нація Сюжети

Вони об’єднали небайдужих людей з різних куточків України аби творити добрі справи. Доброчинці з волонтерського центру «Нескорена нація» щоденно працюють, щоб допомогти військовослужбовцям та внутрішньо переміщеним українцям. Координаторка, Галина Беля розповідає, вони ще жодного разу не призупинили свою діяльність.

На базі волонтерського центру працює 6 цехів. В одному з них волонтери плетуть маскувальні сітки. Розповідають, щоденно вдається виготовити по три сітки. Зараз переважають чорно-білі, оскільки наближається зимовий період.

Ба більше, волонтери плетуть й основу для маскувальних сіток. Придбати її доволі складно, тому виготовляють самотужки. Доєднався до цього процесу й Павло з Енергодару. Чоловік розповідає, не знає що б робив, якби не волонтерський центр.

Також, в одному з цехів волонтерки шиють військову амуніцію та заготовки для плитоносок, які є вкрай необхідними для захисників та захисниць України.

Налагодили й виробництво кікімор для снайперів. Волонтерка Оксана зазначає, це довготривалий процес, тому плетіння однієї займає близько двох тижнів часу.

Окрім спорядження для військовослужбовців, волонтери виготовляють цигарки. В цеху працює більше 5 людей і кожен з них робить близько чотирьохсот цигарок.

Також, на базі волонтерського центру «Нескорена нація» доброчинці щоденно фасують та роздають гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам та військовослужбовцям. Це продукти харчування, засоби гігієни, тощо.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua