Онлайн TV FM радіо FM пауза

В середмісті Івано-Франківська триває виставка фотографій зруйнованих у війні міст України. Відео

Сюжети

Зруйновані Ірпінь, Гостомель, Буча та Харківщина у фотосвітлинах, які зміг зробити військовослужбовець Руслан Ганущак. Побачити їх франківці та гості міста мають змогу нині буквально у центрі міста.  Особливо емоційно розглядають фото ті, кому довелось бачити усе наживо.

Деякі зі світлин, що представлені на виставці Руслан Ганущак робив у спільній з дружиною поїздці розбомбленими містами. Олександра Кодак розповідає, що побачене тоді, надовго залишиться у пам’яті.

Автор світлин наразі проходить службу в Збройних силах України і далі продовжує документувати докази злочинів росії проти України. Каже, головним завданням для себе визначив зробити все для перемоги нашої країни та покарання ворогів.

Виставку військовослужбовця із назвою «Дорогами війни» ініціювало місто на День соборності України. Міський голова Руслан Марцінків розповідає, коли вперше натрапив на світлини війни Руслана Ганущака, одразу вирішив, у Івано-Франківську їх повинні побачити всі.

Виставка фотографій Руслана Ганущака триватиме ще кілька тижнів. Тому кожен охочий може прийти і роздивитися трагічне сьогодення України у світлинах.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua