Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську розпочалась програма підтримки малого та середнього бізнесу. Відео

Сюжети

В Івано-Франківську стартував конкурс інноваційних проєктів задля підтримки малого та середнього бізнесу. Переможці отримають 60 тисяч гривень на реалізацію своїх ідей.

Проєктні заявки прийматимуть за трьома напрямками. Це – інновації, маркетинг і консалтинг. Заступник голови Івано-Франківської громади Михайло Смушак впевнений, у час війни дуже важливо допомогти бізнесу вдосконалити маркетингові стратегії, вийти за межі міста та збільшити продажі. Тому закликає підприємців не нехтувати такою можливістю.

Крім того, зауважує Михайло Смушак, цей конкурс розрахований і на релокований бізнес. На початку повномасштабної війни влада та місцеві підприємці об’єднувались, щоб допомагати переселенцям “залишатись на плаву”. А цей конкурс – додаткова можливість отримати необхідну підтримку.

Конкурс проводиться в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська  – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську». Він фінансується Європейським Союзом в межах програми «Мери за економічне зростання».

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua