Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську просто неба відкрили виставку “Очі Маріуполя”. Відео

очі маріуполя Сюжети

Уривки з життя, фото, історії, переписки, дзвінки. А ще – малюнки, які присвячували воїнам кохані та митці з усієї країни. В Івано-Франківську просто неба відкрили виставку «Очі Маріуполя». На семи стендах – світлини захисників Азовсталі, а ще історії та цитати, які окреслюють Героїв.

очі маріуполя

Франківці та гості міста не проходять повз світлин захисників Маріуполя. На мить зупиняються та ще раз зазирають у очі захисникам. Не залишають байдужою ці історії й пані Наталію. Вона сама пережила ті події. Місяць була в окупації. Каже, ця виставка повертає її у той страшний час:

Ці бомбардування, літаки, авіація – день і ніч все це було. Це жах, страшно. Хлопці – молодці. Азовці тримали, намагались наше місто втримати. Але це, мабуть, було їм не під силу, тому що росія йшла у наступ з усіх сторін: з моря, з Новоазовська, з Мелітополя. Місто було в оточенні. Ми не могли звідти виїхати. Нас не випускали, нас обстрілювали.

Мешканка Івано-Франківська Антоніна Зузяк теж зупинилась перед стендами. Дівчина впевнена, про захисників Маріуполя нині треба говорити ще більше.

Заступник голови Івано-Франківської громади Віталій Федорів каже, що спільнота маріупольців-переселенців чи не найбільша у громаді і налічує близько трьох тисяч осіб.

В Івано-Франківську виставка експонуватиметься до кінця жовтня.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua