Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську на території міської дитячої екологічної станції створюють ботанічний сад. Відео

Сюжети

Створити міні-ботанічний сад колекціонери рідкісних рослин Олександр Варениця та Ярослав Фуфалько вирішили кілька років тому. Розпочали з міського озера, де нині росте два десятки унікальних дерев. Рослини вирощують самі. А насінинки збирають по всьому світу.

Колекціонер Ярослав Фуфалько каже, що ботанічний сад – це окраса будь-якого міста. У Європі вони дуже популярні. Додає, що висаджувати дерева нині вкрай важливо. Місто росте, а зелених зон, парків та скверів – все менше. Колекціонер зазначає, що на Прикарпатті зникають деякі дерева. До прикладу, Сосна європейська та Тис ягідний.

ботанічний сад

Про рідкісні рослини, зокрема, як вирощувати та доглядати, розповіли вихованцям Міської дитячої екологічної станції. Юний Зеновій засипав колекціонерів запитаннями. За це йому подарували рідкісний різновид клену.

Поліна в Івано-Франківськ приїхала з Херсону. Розповідає, тамтешній степ унікальний. Саме там ростуть найсмачніші кавуни. Після лекції задумалася, які дерева привезла б на рідну Херсонщину.

Створити ботанічний сад колекціонери вирішили саме на території міської дитячої екологічної станції. Тут вже вирощують унікальні різновиди рослин. І до цієї роботи залучають дітей, дорослих, а тепер і переселенців.

Робота над ствеоренням ботанічного саду вже розпочалася. Долучитись запрошують усіх небайдужих до екології мешканців міста.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua