Онлайн TV FM радіо FM пауза

Надійна підтримка сусідів: як Угорщина з перших днів війни допомагала Україні. Відео

Сюжети

Допомагають відновлювати приміщення для переселенців, забезпечують лікарні обладнанням та постійно надають гуманітарну допомогу. У перші місяці війни Угорщина стала однією з перших країн, яка почала всебічно підтримувати Україну. Та ця співпраця, наголошує генеральний консул Угорщини в Ужгороді, почалась ще задовго до вторгнення.

Нині – Угорщина продовжує активно допомагати Україні. Йдеться, як про постійні гуманітарні вантажі, так і відновлення старих приміщень для внутрішньо переміщених осіб, а також – відбудову зруйнованих окупантами будівель.

Така підтримка, зазначає заступниця голови ОВА Людмила Сірко, вкрай важлива та потрібна Україні та Прикарпаттю зокрема. Адже в Івано-Франківську область переїхали понад 150 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Серед них 40 тисяч – це діти та 17 тисяч – пенсіонери. Ще 4 тисячі – особи з інвалідністю.

Відтак, з березня 2022 по лютий 2023 року було закуплено, сформовано та передано маже 9 тисяч наборів для потребуючих сімей. Заняттями з психологічного супроводу охоплено понад 3 тисячі осіб.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua