Онлайн TV FM радіо FM пауза

Василь Перегінець відкрив у Коломиї персональну виставку кераміки. Відео

Сюжети

На виставці автор Василь Перегінець представив 47 декоративних пластів та скульптур, створених за останніх п`ять років з використанням різноманітних матеріалів.

Василь Перегінець – багатогранний митець, відомий як живописець і вітражист, автор і виконавець понад двадцяти проєктів оздоблення архітектурних об`єктів, зокрема, розпису екстер`єру Музею писанкового розпису, учасник багатьох всеукраїнських і міжнародних виставок. Роботи художника зберігаються в музейних і приватних збірках в Україні, Польщі, Німеччині, Франції та Китаї. Особливе місце в творчості митця посідає кераміка.

Заслужений художник України Василь Дудка каже, що твори Василя перегінця завжди оригінальні і несподівані.

Завідувачка кафедри образотворчого мистецтва Косівського державного інституту прикладного мистецтва, каже, що вже багато років знає пана Василя і захоплюється його роботами.

Перебуваючи в безперервному мистецькому пошуку, Василь Перегінець активно експериментує з матеріалами, творчо переосмислює різні теми й образи, тонко рефлексує на трагічні події сьогодення, що знайшли відображення в серії декоративних пластів «Очі війни», «Зранена душа», «Червоний півень війни», а скульптурний диптих «Життя триває» додає віри й надії в Перемогу.

Відкриття виставки зібрало широке коло друзів та шанувальників творчості митця. Виставка в музеї триватиме впродовж місяця. 

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua