Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Лисецькій громаді відкрили відділення стаціонарної паліативної допомоги. Відео

Сюжети

Прикарпаття продовжує приймати велику кількість вимушено переміщених осіб. Та нині серед них – чимало важкохворих пацієнтів. Тож в області активно облаштовують приміщення для таких людей. Відтак у Лисецькій громаді відкрили відділення стаціонарної паліативної допомоги. Старе і нікому не потрібне приміщення вдалось повністю відремонтувати за майже 3 місяці.

Самостійно відновити розбиту будівлю громаді було не під силу. Тож свою допомогу запропонували благодійні фонди «Наш Сокіл» та «Восток-SОS». На ремонт та облаштування відділення фонди виділили понад 3,5 мільйони гривень.

Голова Івано-Франківської військової адміністрації Світлана Онищук розповідає, щодня на Прикарпаття приїжджають евакуаційні поїзди як і з військовими, так із людьми похилого віку. Тому медичні заклади обласного та комунального підпорядкування повинні бути максимально готовими приймати важких пацієнтів.

Зараз у Лисецькому відділенні стаціонарної паліативної допомоги перебувають 32 переселенців, котрі потребують постійного нагляду. Загалом заклад може прийняти 40 пацієнтів. Аналогічний заклад на 60 осіб також планують відкрити і у Калуському районі.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua