Онлайн TV FM радіо FM пауза

Близько 5 тисяч паломників зібралось на Всеукраїнську патріаршу прощу у Крилосі

Сюжети

Особливий простір зустрічі людини із Богом. У Крилосі відбулася Всеукраїнська Патріарша проща до Чудотворної ікони Матері Божої. Її присвятили 1125-річчю від заснування княжого Галича.

Глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук ще раз наголосив, що молитва має надзвичайну силу. І нині голоси тисячі людей лунають по всій Україні з єдиним проханням – про мир, перемогу, військових та полонених.

На прощу у Крилос з’їхались віряни з усієї України. Заслужений журналіст України Богдан Кучер каже, що для нього ця молитва – це повернення обличчя до Господа. Для заслуженої артистки України Олесі Пасічняк проща – це сповідь. Співачка впевнена, що нині українцям, як ніколи, потрібно молитись та просити у Бога про перемогу та життя наших військових.

Пані Наталія на прощу приїхала із Богородчанщини. Каже, відвідує моління щороку, щоб попросити у Бога найважливіше. Просити про мир та перемогу на прощу завітали два десятки представниць Спільноти матерів із Калуського району.

Голова Галицької громади Олег Кантор впевнений, це один з найважливіших днів в історії Галича та всієї України. Адже під час прощі глава УГКЦ Святослав Шевчук храму УГКЦ у Крилосі надав титул Патріаршого прокатедрального собору.

Церква є пам’яткою архітектури національного значення, зазначає генеральний директор національного заповідника «Давній Галич», тож цей титул має серйозне історичне підгрунтя.

За мир та перемогу у Крилосі молилися близько п’яти тисяч паломників.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua