Онлайн TV FM радіо FM пауза

Стан атракціонів у парку розваг “Лис Микита”. Відео

атракціони Сюжети

У місті точаться розмови про начебто неналежний стан атракціонів, що знаходяться у міському парку імені Тараса Шевченка. Втім директор підприємства, який є власником атракціонів Олег Олексюк, такі заяви спростовує, адже всі атракціони, каже, пройшли щорічну експертизу.

Крім того, зазначає директор підприємства, не зважаючи на складний час військового стану, цьогоріч  у парку завершили тотальне оновлення атракціонів. Крім того за останні 6 років тут встановили ще 5 нових атракціонів. Загалом, вся дитяча та сімейна група повністю оновлена.

Дуже полюбляє ці атракціони маленький син пані Оксани. Тому зізнається жінка, приходить сюди щотижня.

Втім, питання про стан франківських атракціонів підняли й під час брифінгу міського голови. Але директорка комунального підприємства «Центр розвитку міста та рекреації» Руслана Василюк, каже – до атракціонів питань немає. А от благоустрій може бути кращим.

На зауваження директорки «Центру розвитку міста та рекреації» щодо благоустрою, зазначає директор підприємства, реагує позитивно.  

До слова, попри щорічне зростання витрат, вартість квитків у парку атракціонів, зазначає його директор, не змінюють уже чотири роки.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua