Онлайн TV FM радіо FM пауза

У червні стартують програми транскордонного співробітництва. Відео

Сюжети

Регіональний розвиток, медицина, туризм та багато іншого. Цьогоріч на Прикарпатті завершується дія трьох спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства. Це програми “Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна”, “Польща – Україна” та “Румунія – Україна”.

Та цього року стартує новий період програми транскордонного співробітництва Європейського союзу. Він буде тривати до 2027 року. Подані проєкти, наголошує директор департаменту міжнародного співробітництва обласної військової адміністрації, мають бути некомерційними та спрямовані на покращення якості життя мешканців прикордонних територій.

Відтак, максимальний внесок ЄС у проєкт складатиме 90% від його загальної вартості. Загалом, бюджет програми складає 188 мільйонів євро.

У програмі «Румунія – Україна» у пріоритеті екологія, соціальний розвиток та кордони. На реалізацію проєктів виділять 60 мільонів євро. Бюджет програми «Угорщина–Словаччина–Румунія–Україна» складає 73 мільйони євро.

Однією з важливих умов участі у програмах є наявність іноземного партнера. У цьому, зазначає Олександр Зрайко, може допомогти військова адміністрація. Крім того, майже всі програми організовують різноманітні заходи, які сприяють пошуку партнера за кордоном.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua