Онлайн TV FM радіо FM пауза

Оновлення у роботі Пенсійного фонду на Прикарпатті

Сюжети

На Прикарпатті проаналізували роботу Головного управління пенсійного фонду за перше півріччя 2023 року. На сьогоднішній день він є найпотужнішим органом центральної влади у плані володіння інформаційними ресурсами із застосуванням новітніх технологій.

Пенсійне законодавство постійно оновлюється та вносяться відповідні зміни до чинних нормативних актів. Станом на сьогодні пенсійний фонд працює над реалізацією нововведень стосовно соціального захисту ветеранів війни.

Порядок використання коштів державного бюджету виокремлює 4 групи отримувачів разової грошової виплати. Також, виплати можна отримати і на віддалених населених пунктах, кажуть посадовці, це сприяє зближенню пенсійних послуг до громадян.

Загалом за перше півріччя 2023 року доходи до бюджету пенсійного фонду області склали майже 900 млн грн., що на 17% більше за відповідний період минулого року.

До того ж, посадовці наголосили, що важливим напрямком роботи фонду є можливість оцифрування діючих пенсійних справ, що дає змогу пенсіонерам через особистий кабінет отримати доступ до своєї пенсійної справи в будь-якому сервісному центрі.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua