Онлайн TV FM радіо FM пауза

На Прикарпатті триває активна підготовка до опалювального сезону. Відео

Сюжети

На Прикарпатті провели виїзну нараду голови Івано-Франківської обласної військової адміністрації з очільниками громад аби обговорити важливі питання. Одним з них підготовка до опалювального сезону. Станом на теперішній час роботи з підготовки об’єктів до зимового періоду виконані на 90%, що цілком відповідає графікам, кажуть посадовці.

Також, спеціалістами враховано всі можливі ризики пов’язані з відсутністю електропостачання. В разі повного блекауту в області було створено понад 400 Пунктів незламності, наголосив заступник начальника управління з питань цивільного захисту, Віталій Семків. Деякі з них працюватимуть у постійному режимі, а інші готові до відкриття у критичний момент.

Профільні спеціалісти подбали й про забезпечення безперебійного розподілу природнього газу для споживачів та проведено ряд заходів для ліквідації можливих аварійних ситуацій. Також, посадовці наголосили й на готовності котелень.

Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, підкреслила, що питання стосовно опалювального сезону є першочерговими і над цим обласна та місцева влада повинна працювати постійно.

Врахувавши всі минулорічні проблеми посадовці кажуть – працюють на випередження. Для цього ведеться активна співпраця з міжнародними донорами, та закуповують необхідні матеріали за обласний бюджет.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua