Онлайн TV FM радіо FM пауза

Міський голова Бурштина звітував перед громадою про 2023 рік. Відео

Сюжети

7 березня в приміщенні будинку культури імені Тараса Шевченка міський голова Бурштина Василь Андрієшин звітував перед громадою про роботу Бурштинської міської ради протягом минулого 2023 року.

Звіт міського голови Бурштина Василя Андрієшина, розпочався із хвилини мовчання, адже цього тижня прощалися відразу з двома мешканцями громади, що загинули на війні. Далі очільник підбив підсумки 2023 року, який Бурштинська громада, як і вся Україна, провела у стані війни, де пріоритетом були й залишаються підтримка Збройних Сил України, допомога родинам військових, соціальна сфера.

«Загалом, враховуючи не простий час в якому живемо, у минулому році, все ж вдалося багато чого реалізувати у громаді – ми ремонтували та будували дороги, зробили багато в частині благоустрою, задовільняли потреби мешканців. Дякую всім тим, хто до цього долучався»,- зазначив міський голова Бурштина Василь Андрієшин.

Під час доповіді, Василь Андрієшин виокремив 20 напрямків в яких працювали та їх результати. Зокрема на підтримку ЗСУ, з міського бюджету у 2023 році було виділено понад 12 млн грн. Для увіковічнення памяті загиблих захисників – близько 60 тисяч. Бурштинська громада також надала чималу підтримку ВПО, яких на сьогодні є зареєстровано більше 1.5 тисячі осіб.

Важливим кроком у 2023 році було відкриття Добровільної пожежної команди в с. Слобода Озерянського старостинського округу з метою проведення заходів із запобігання виникненню пожеж. Також були чималі напрацювання щодо інвестиційної діяльності, співпраці з міжнароднми партерами.

Зокрема Громада брала активну участь у Програмі «Burshtun+», у яку входять 7 громад з Івано-Франківської області. Ця програма пов’язана із зеленим переходом, тобто трансформацією вугільної та енергетичної галузі. В результаті громади зможуть отримати енергетичну незалежність, розвиток локального підприємництва та створення нових робочих місць.

Була й проаналізована робота житлово-комунальної сфери, освіти, медицини, культури та спорту. Заслухавши звіт присутні давали зовсім мало запитань, але цікавились чи будуть виконуватись якісь роботи по облаштуванню пішохідних доріжок, ремонту доріг. Голова зауважив що це наразі не на часі.

А ще очільнику громади запропонували взяти приклад з міського голови Івано-Франківська і зробити на велосипеді об’їзд міста, щоб наочно побачити всі проблеми. Василь Андрієшин ідею підтримав:

«Візьму до уваги. До речі, я мрію про це – проїхатися велосипедом. Я це сприймаю і зроблю однозначно».

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua