Відтепер – тут мешкатимуть вісім десятків переселенців. Ремонт розпочали 9 місяців тому. Роботи, зізнається архітектор Назар Днесь, було чимало. Зокрема, волонтери замінили опалення та інженерні комунікації, а також дах.
Зокрема, практично не змінювали їдальню. Комунікаційна директорка проєкту «Co Haty» Оксана Городівська каже, ця кімната мала особливий колорит, тому тільки підкреслили цю особливість. А от більшість меблів – це розробка волонтерів проєкту. Адже вони повинні бути компактними та зручними.
У будівлі – 33 житлові кімнати. Кожна з них обладнана окремим санвузлом. Також тут є спільна кухня, коворкінг, дитяча кімната і пральня. Згодом, з’явиться й тераса. Нараз тут живе 23 людини. Першою мешканкою шелтеру стала Тетяна Хоменко. В Івано-Франківськ жінка приїхала з Миколаївщини у жовтні. Саме тоді російська ракета знищила її дім. Пані Тетяна ділитиме кімнату зі своєю сестрою з Херсонщини. Адже її чоловік та син – нині захищають Україну.
Ремонт та облаштування прихистку обійшовся волонтерам у 280 тисяч доларів. Фінансову підтримку проєкту надали міжнародні партнери. Заступниця голови Івано-Франківської адміністрації Людмила Сірко зазначає, що на Прикарпатті активно шукають та відновлюють приміщення для потреб вимушено переміщених осіб.
Загалом, в області здано в експлуатацію 35 об’єктів, де активно оселяють переселенці. Ще в шести будівлях ремонтні роботи на стадії завершення.