У Коломиї підбили підсумки першого етапу проєкту «Освітній прорив». У рамках цієї унікальної ініціативи опорні заклади міста працювали над своєю стратегією розвитку на найближчі три роки. Найбільший акцент зробили на профілізацію та диференціацію. Таким чином досягли того, що кожна школа займе свою унікальну нішу: від біохімії та біофізики до поглибленого вивчення англійської мови, військово-спортивних напрямків та історії України. Для переможців міська влада передбачила фінансову нагороду.
Вже зовсім скоро учні 10-11 класів зможуть обрати для себе заклад, де більш поглиблено вивчатимуть певні предмети. Опорні ліцеї Коломиї вже презентували та захистили свої стратегії розвитку. Формат презентації підсумків обрали незвичний – у кінотеатрі. Директори п’яти опорних ліцеїв презентували зміни, які готові у себе запроваджувати. Одна із них Ганна Пасічна – директорка ліцею №9.
Виконувачка обов’язків начальника міського управління освіти Вікторія Гриджук каже, що саме ліцей №9 є прикладом для інших навчальних закладів міста.
Освітяни Коломийської громади три місяці працювали над проєктами. Велику допомогу в роботі їм надав екс-міністр економічного розвитку України Павло Шеремета. Він певен, що за профілізацією майбутнє освіти.
Після перемоги Україні як ніколи потрібні будуть висококласні фахівці, а профілізація якраз дає можливість їх виховувати ще в школі, каже міський голова Богдан Станіславський.
Тож після трьох місяців роботи і презентації для п’яти опорних ліцеїв міста передбачено 10 мільйонів із місцевого бюджету. Тож кожен отримає по 2 мільйони.