Онлайн TV FM радіо FM пауза

Де в Івано-Франківську облаштовані місця проживання вимушено переселених українців. Відео

Сюжети

В Івано-Франківській територіальній громаді зареєстровано понад сорок тисяч внутрішньо переміщених осіб. Тому в області гостро постало питання стосовно місць проживання для вимушено переселених українців.

Аби створити комфортні умови для вимушено переселених українців в Івано-Франківську облаштували 8 місць компактного проживання. Це гуртожитки та адміністративне приміщення департаменту освіти та науки, розповідає заступник міського голови, Віталій Федорів.

В час війни є неабияк цінною допомога міжнародних партнерів, каже посадовець, адже завдяки їхній підтримці вдається облаштовувати місця проживання. Ба більше, є можливість реалізовувати соціальні проєкти.

Також, аби бути готовими до похолодань та можливих надзвичайних ситуацій проведено роботу з Агенством США з міжнародного розвитку щодо отримання допомоги для організації пунктів обігріву.

Крім того, у міській раді діє центр підтримки ВПО, завдання якого – розприділяти отриману допомогу від міжнародних партнерів та благодійних організацій.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua