Онлайн TV FM радіо FM пауза

Чи оброблятимуть поля у Бурштинській громаді рідкими органічними добривами. Відео

Сюжети

Раніше мешканці кількох сіл Бурштинської громади не допустили обробки полів органічними добривами аграрною компанією, яка орендує у місцевих селян паї. Компанія свою техніку згорнула, роботи так і не розпочала.

Щоб досягти компромісу, до мешканців Озерян та Слободи Бурштинської громади приїхали представники аграрної компанії через перекладача доносили свої пропозиції:

“Переший крок з нашого боку це те, що ми заберемо техніку щоб не дратувати людей в селі, а другий – це те що ми зберемося ще раз і обговоримо, як це буде восени, коли буде холодніше.”

Місцеві в більшості наполягали, щоб поля не обробляли у такий спосіб узагалі. Інші пропонували робити це якомога далі від їхніх помешкань.

На запитання, як реагують на аналогічну роботу сільгоспвиробників селяни у Польщі чи Данії, аграрії відповідають:

“Дуже по-різному люди всюди реагують. Але і за кордоном і в Данії теж є люди, які налаштовані трохи критично до цього процесу, проте вони розуміють, що землю потрібно удобрювати, що рослини є нашою поживою, що людям також потрібно харчуватися і що для цього рослини потрібно також підживлювати. І цей процес є обов’язковим у сільськогосподарському виробництві.”

Аграрії запевняють, що внесення добрив восени не спричинятиме розповсюдження такого різкого запаху, як це є влітку. Наразі домовилися зустрітися ще раз, щоб остаточно досягти компромісу.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua