Онлайн TV FM радіо FM пауза

Благодійники «Української команди» передали допомогу селу Долина. Відео

українська команда Сюжети

Підручники, речі першої необхідності, одежа та солодощі. Волонтерський штаб «Українська команда» передали чергову допомогу потребуючим українцям. За словами представника штабу, Володимира Пічака важливо, що є підтримка європейських організацій, адже завдяки їхньому сприянню вони її отримують:

“Зараз непроста ситуація в країні і багато людей потребують допомоги та підтримки, тому сьогодні волонтерами штабу «Українська команда» передаємо допомогу для потребуючих. Її отримали від наших європейських партнерів і відповідно розприділили та передаємо тим, кому вона необхідна.”

Дану допомогу волонтери цього разу передали у селі Долина. Староста округу Марія Бортник розповідає, що є багато внутрішньо переміщених сімей та людей з інвалідністю, яким потрібна така підтримка:

“В наш час дуже важлива допомога тому, що внутрішньо переміщені люди обмежені в коштах, для них продукти харчування чи інші засоби гігієни чи ще якісь речі є досить важливими. Зараз в такий скрутний час – це дуже важливо.”

Важливо, що доброчинці допомагають не лише в Івано-Франківську, а й за його межами. Також, волонтери наголосили, аби отримати допомогу будь-хто може звернутися до їхнього штабу або ж написати їм в соціальних мережах.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua