Онлайн TV FM радіо FM пауза

Підсумки головних подій в Івано-Франківську у програмі «Про місто». Випуск №6 (2024)

Про місто

Оновлення Івано-Франківського міського пологового будинку. Волонтери асоціації «Україна Сардинія» передали для потреб медичного закладу неонатальний інкубатор для новонароджених дітей. Більше про його призначення у наступному матеріалі

Успішність будь-якої громади нерозривно пов’язана з якістю комунікації між мешканцями та представниками влади. Тому уже традиційно  міський голова Івано-Франківська – Руслан Марцінків у перший понеділок місяця провів прийом громадян.

У зимовий період часу спостерігалися інтенсивні снігопади. Внаслідок цього та посипання протиожеледними матеріалами на дорогах Івано-Франківська утворилися аварійні вибОїни. Наразі 70 % доріг потребує поточного ремонту, про це заявив на брифінгу директор підприємства «Муніципальна дорожня компанія», Віталій Бурко.

Прийом заявок розпочався. В Івано-Франківській громаді стартувала програма Бюджет участі. На 2024 рік на неї виділено 30 мільйонів гривень. Які проєкти можна подавати та як це зробити – дивіться у сюжеті. 

В Івано-Франківську продовжує працювати відділ оперативного реагування «1580». Він реєструє, передає та контролює відповіді структурних підрозділів на пропозиції та скарги мешканців громади. Скільки звернень прийняли оператори відділу та більше про діяльність, у наступному сюжеті.

Щоб привернути увагу школярів на такий предмет, як християнська етика в Івано-Франківську відбулася олімпіада «Як ти знаєш Біблію». Відтак, відбулося нагородження переможців 2 етапу.  Детальніше у наступному матеріалі.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua