Онлайн TV FM радіо FM пауза

Підсумки головних подій в Івано-Франківську у програмі «Про місто». Випуск №1 (2024)

Про місто

1.ВИПЛАТИ ВІЙСЬКОВИМ
Івано-Франківськ продовжує підтримувати військових. Вже з нового 2024-го року захисники та захисниці громади можуть отримати виплати на спорядження, на лікування поранення і не тільки. Додалася виплата на реабілітацію. Загалом матеріальну допомогу надають за 12-ма пунктами.

2.АНОТАЦІЙНА ДОШКА
В Івано-Франківську відкрили меморіальну дошку загиблому герою Володимиру Рошнівському. Військовослужбовець поліг у бою на Дніпропетровщині, захищаючи незалежність України. Рідні та друзі зібрались біля пам’ятного знаку, щоб висловити вдячність за жертовність захисника.

3.КІКІМОРИ НА ФРОНТ
Франківець Ігор Нагорняк, маючи інвалідність першої групи, кожного дня намагається допомагати українським захисникам. Волонтерською роботою почав займатись ще із 2014 року. Тепер допомагає виготовляти кікімори для снайперів. Що мотивує франківця не припиняти роботу – дивіться у наступному сюжеті.

4.МОЛОДЬ І ВЛАДА
Можливість продемонструвати себе та отримати корисні навички. В Івано-Франківську стартував щорічний проєкт “Молодь і влада”. У рамках ініціативи студенти та молоді громадські активісти зможуть пройти стажування в структурних підрозділах Виконавчого комітету міської ради. Більше про умови та перспективи проєкту розповість Юлія Торконяк.

5.НАГОРОДИЛИ СПОРТСМЕНІВ
30 спортсменів та 11 їхніх тренерів з Івано-Франківської громади отримали відзнаки за видатні досягнення на міжнародних змаганнях. Місцева влада нагородила їх статуетками та подяками, підкреслюючи важливість розвитку спорту, навіть у час війни. До того ж протягом 2024 року вони отримуватимуть щомісячні виплати за спортивні досягнення

6.НАГОРОДИЛИ СПОРТСМЕНІВ
В Івано-Франківській громаді відзначили кращих спортсменів та тренерів, які успішно представляли Україну на міжнародних змаганнях у 2023 році. Тож 30 спортсменів та 11 їхніх тренерів були нагороджені подяками міського голови.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua