Онлайн TV FM радіо FM пауза

Запрошуємо до співпраці платників податків району

Державна податкова інспекція у Галицькому районі закликає всіх представників бізнесу та громадськості району взяти активну участь в обговоренні програми лібералізації державної податкової політики до 2014 року, яка розробляється на виконання доручення Президента України.

Програма лібералізації, детальна  інформація щодо якої розміщена  на єдиному веб-порталі ДПС  України (www.sts.gov.ua) має створити більш сприятливі умовидля ведення в країні підприємницької  діяльності, запропонує конкретні заходи щодо вирішення проблемних питань, які мають місце в процесі адміністрування податків та зборів.

Свої пропозиції  та зауваження  до Програми лібералізації державної  податкової політики можна залишати  на єдиному веб-порталі ДПС  України,  у спеціальній скриньці, розміщеній  в Центрі обслуговування платників податків ДПІ у Галицькому районі чи надіслати на електронну адресу сектору взаємодії із засобами масової інформації  та громадськістю ДПІ у Галицькому районі  dpigaluch@yandex.ru

«Лібералізація податкової системи повинна здійснюватись  з огляду на регіональну специфіку  та ті проблемні моменти в адмініструванням податків, що виникають на місцях. Дієвим інструментом у цьому є вже налагоджений тісний діалог галицьких податківців із підприємницькою громадою краю. Особливу увагу ми приділяємо думці малого та середнього бізнесу, адже для нас важливо почути кожного, навіть найменших учасників економічного життя краю», – зазначила  начальник ДПІ у Галицькому районі Олександра Верещак.

Сектор взаємодії із засобами масової
інформації та громадськістю
ДПІ у Галицькому районі

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua