Онлайн TV FM радіо FM пауза

Промисловість Галицького району забезпечує майже 80 відсотків бюджетних надходжень

Про це повідомив під час зустрічі з бюджетоформуючими платниками податків району заступник начальника ДПІ у Галицькому районі Сергій Канюка.Так, із 182,9 млн.грн. зібраних до Зведеного бюджету України  у січні – вересні 2012 року податків і зборів – 144,9 млн.грн., або 79,2 відсотки припадає на промисловість.

Бюджетоутворюючим видом  промислової  діяльності є виробництво та реалізація електроенергії відокремленим  підрозділом  Бурштинська ТЕС ПАТ ДТЕК „Західенерго”, який становить 115,1 млн.грн., або 79,4 відсотки.

Бурштинська ТЕС –  одна з найпотужніших теплових електростанцій України. Станція працює у європейській енергосистемі UCTE, забезпечує електроенергією три області України Закарпатську, Івано-Франківську та Львівську та виробляє електроенергію на експорт.

Значна питома вага в зборі платежів  до бюджетів  припадає на виробництво  будівельних матеріалів – 22,8 млн.гривень, або 15,7 відсотки. При чому, у порівнінні з відповідним періодом минулого року мобілізація платежів по цій галузі зросла вдвічі.

Такий результат є  наслідком сумлінного ставлення  платників  до своїх обов’язків перед державою та до своєчасної  сплати податків, які надають додаткові можливості розвитку інфраструктури та покращення добробуту мешканців Галицького району.

Сектор взаємодії із засобами масової
інформації та громадськістю
ДПІ у Галицькому районі

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua