Онлайн TV FM радіо FM пауза

Про запровадження електронної стрічки до РРО на зустрічі з бізнесом Галицького району

В приміщення податкової інспекції днями відбулась зустріч   начальника ДПІ у Галицькому районі Олександри Верещак з представниками малого та середнього бізнесу.

На початку зустрічі Олександра Богданівна повідомила про новий сервіс для власників РРО, це подання звітності з використанням реєстраторів розрахункових операцій в електронному вигляді – через мережу Інтернет.

Вона зазначила, що вже з 1 січня 2013 року такий сервіс надасть можливість платникам не друкувати на папері і не зберігати протягом 3 років паперову контрольну стрічку РРО, що дозволить їм не подавати щомісячну звітність  до органів податкової служби. 

На сьогодні 187 платників Галицького району використовують 348 реєстратора розрахункових операцій, а електронне звітування надасть можливість дистанційного контролю за суб’єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі, та дозволить ще більше зменшити кількість перевірок таких платників.

Перший заступник начальника ДПІ  в районі Ігор Кудляк звернув увагу платників на відсутність штрафів за неподання електронної звітності протягом першого півріччя 2013 року: у цей період підприємці матимуть змогу поступово, без поспіху перейти на нову форму звітування.

 Присутні мали можливість безпосередньо звернутись до керівництва податкової інспекції і отримати відповіді на питання, які їх турбували.
Крім того  під час  зустрічі мова йшла про   працедавців, які намагаються максимально економити кошти, сплачуючі заробітну плату менше  законодавчо встановленого мінімального рівня або зарплату „в конвертах”. Одне з завдань податківців  – протидія цьому явищу,яке негативно відбивається  на надходженнях до бюджету і порушує права громадян на безпечні та здорові умови праці,  на відпочинок і захисту від незаконного звільнення. В 2012 році, внаслідок аналітичної роботи та практичних заходів, податківці виявили 81 найману особу, які працювали без укладання трудових угод з роботодавцями та без сплати податку. До бюджету додатково сплачено майже 14,2 тисяч гривень податку.   «Для нас важливо, щоб кожний громадянин  розумів, що «тіньова» зарплата позбавляє її прав на соціальний захист, пенсійне забезпечення та виконання трудових зобов’язань працедавцем ” – наголосила Олександра Верещак.

Подібні зустрічі керівництва  інспекції з представниками малого та середнього бізнесу  покликані  створювати нову податкову культуру у відносинах між платниками податків та податковими органами, як рівноправних партнерів.

Сектор взаємодії із засобами
масової інформації та громадськістю

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua