Онлайн TV FM радіо FM пауза

Понад 49 млн.гривень податку на доходи фізичних осіб надійшло від галицьких платників

Впродовж січня-серпня цього року платниками Галицького району сплачено 49,1 млн.гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 6,4 млн.гривень більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зокрема, в серпні надійшло до бюджету 6,6 млн.гривень цього платежу. Про це повідомила начальник ДПІ у Галицькому районі Олександра Верещак.

 За словами посадовця, податок на доходи фізичних осіб залишається основним джерелом наповнення місцевих бюджетів.Так, за січень-серпень поточного року до місцевої скарбниці  надійшло 36,8 млн.гривень цього платежу. Крім цього, 12,3 млн.гривень податку на доходи фізичних осіб надійшло до державного бюджету.

 Як зазначила посадовець, що збільшення надходжень до бюджету  – це, насамперед, свідчення сумлінного ставлення платників податків до сплати обов’язкових платежів. Тому, зусилля податківців нині направлені на підтримку сприятливого бізнес-середовища, зменшення тиску на платників та підвищення якості послуг.

Затверджено форму Податкової декларації екологічного податку

Наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 р. № 715 затверджено форму Податкової декларації екологічного податку. Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 03 вересня 2015 р. за №1052/27497 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Нагадаємо, що платниками екологічного податку є суб’єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються:

– викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення;

– скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти;

– розміщення відходів (крім розміщення окремих видів (класів) відходів як вторинної сировини, що розміщуються на власних територіях (об’єктах) суб’єктів господарювання);

– утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені);

– тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.

Зазначена декларація подається платниками екологічного податку до контролюючого органу протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу.

Для оподаткування заробітної плати за ставкою 15 (20) відсотків застосовується граничний розмір, розрахований станом на 1 січня 2015 року

Положеннями статті 167 Податкового кодексу передбачено, що ставка податку становить 15 відсотків бази оподаткування щодо доходів, нарахованих (виплачених, наданих) (крім випадків, визначених у пунктах 167.2 – 167.6 цієї статті) у тому числі, але не виключно у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, якщо база оподаткування для місячного оподатковуваного доходу не перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2015 році 1218 грн).

Якщо база оподаткування, яка визначена з урахуванням норм пункту 164.6 статті 164 цього розділу щодо доходів, зазначених в абзаці першому цього пункту, в календарному місяці перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, до суми такого перевищення застосовується ставка 20 відсотків.

ДПІ у Галицькому районі

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua