Онлайн TV FM радіо FM пауза

Голова ДПС в Івано – Франківській області Віктор Рахміль привітав ветерана фінансової служби з 90-рі

Щирі  посмішки, теплі спогади та увага  молодих колег – саме в такій  атмосфері проходило привітання з 90 – річним ювілеєм Петра Сільвестровича Поляченка, ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника бойових дій, нагородженого трьома орденами, голову ради ветеранів Галицького району, ветерана фінансової служби , який в повоєнні  роки відбудови нашої держави  очолював фінансовий відділ в Галицькому районі та на початку створення податкової служби працював в інспекції.

Слова подяки Петру Сільвестровичу  висловив у вітальному слові голова Державної податкової служби в Івано-Франківській області Віктор Рахміль : «Ми вдячні Вам  за те, що своєю багаторічною сумлінною працею Ви дали поштовх тим позитивним перетворенням, які зараз відбуваються в податковій службі. На шляху від фіскального органу – до сервісної служби ми використовуємо ваш досвід, професійні досягнення. Наслідуючи ваш досвід, ми робимо все для того, щоб сплачувати податки було комфортно та зручно».

Голова Івано – Франківської  обласної ради Всеукраїнської профспілки працівників органів ДПС Володимир Сірецький  висловив впевненість, що спільними зусиллями всіх поколінь податківців буде створено ефективну податкову службу європейського рівня, основними критеріями якої стануть дієвість, надійність та доброчесність.

Начальник ДПІ у Галицькому районі  Олександра Верещак, яка свій трудовий шлях у фінансовій службі розпочинала під керівництвом начальника відділу доходів Петра Поляченка, запевнила, що сьогоднішній колектив податківців сумлінно продовжить ту справу, яку багато років тому вони започаткували. Саме завдяки трудовому ентузіазму, творчій насназі ветеранів і було закладено підвалини дієздатного високоефективного органу виконавчої влади, яким стала сьогодні податкова служба. “, – зазначила Олександра Верещак.

Династію ветерана – податківця продовжила внучка –  Софія , яка працює в ДПІ у Галицькому районі у відділі податкового контролю .

До привітань ювіляра  приєдналася представники влади, ветеранських організацій, ветерани податкової служби.

…Їх називають піонерами  податкової служби. Вони стояли у витоків податкової системи, своєю багаторічною наполегливою працею створювали, розбудовували та зміцнювали її потенціал. Вони – ветерани податкової й сьогодні залишаються в «бойовому строю». Так тримати й далі, низький вам уклін!

Сектор взаємодії із засобами масової інформації
та громадськістю ДПІ у Галицькому районі

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua