Онлайн TV FM радіо FM пауза

Галицький бізнес сплатив до місцевих бюджетів майже 225 млн.гривень

За словами  начальника ДПІ у Галицькому районі Олександри Верещак з початку року до місцевих бюджетів району надійшло 224,8 млн.гривень, що на 98,7 млн.гривень більше ніж торік. У жовтні суб’єкти господарювання сплатили до місцевої скарбниці 8,4 млн.гривень

 Основним джерелом наповнення місцевого бюджету району залишається податок на доходи фізичних осіб. Так, з початку року фактично надійшло 47,8 млн.гривень ПДФО, що становить більше 21 відсотка суми поступлень.За рахунок екологічного податку місцевий бюджет поповнився на 145,5 млн.гривень, що складає 65 відсотка загальної суми надходжень. Суб’єкти господарювання – «спрощенці» сплатили майже 4 млн.гривень, що на 0,8 млн. гривень більше аналогічного періоду минулого року. Від плати за землю надходження склали 9,5 млн. грнивень, що на 2,8 млн. гривень більше, ніж торік.

Крім цього, у січні-жовтні поточного року забезпечено збір акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, який теж поповнює бюджети місцевих громад, в сумі 4,9 млн. гривень.

 

Бізнес Галицького району спрямував на соціальні потреби більше 76  млн.гривень ЄСВ

За січень-жовтень поточного року платники Галицького району спрямували на казначейські рахунки 76,2 млн.гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування . Це на 5,9 млн.гривень більше ніж за аналогічний період 2014 року. Зокрема, у жовтні страхувальники району сплатили 9,7 млн.гривень.

Як зазначила начальник відділу реєстрації платників та електронних сервісів Галицької ДПІ Оксана Бучко,  такі показники забезпечно завдяки сумлінності платників та роз’яснювальній роботі серед громадян. Адже кожен громадянин розуміє, що за рахунок єдиного внеску гарантується його право на соціальний захист.

 Варто нагадати, що починаючи з 27 червня 2015 року роботодавці повідомляють про прийом найманих працівників за новим порядком.  Повідомлення слід направляти в територіальні органи ДФС за місцем обліку роботодавця як платника ЄСВ до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором. Крім цього повідомлення про прийняття працівника на роботу можна подати в електронному вигляді. Після отримання підтвердження про прийом повідомлення, працівник допускається до роботи.

 

Чи можуть платники єдиного податку вказувати відомості з від’ємним значенням у графах 4 та 6 книги обліку доходів?

Відповідно до п.п. 296.1.1 п. 296.1 ст. 296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи – підприємці), які не є платниками податку на додану вартість, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.

Порядок ведення книги обліку доходів платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 579 (далі – Порядок № 579).

У книзі обліку доходів фізичні особи – підприємці, що обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої і другої груп, а також платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, відображають щоденно, за підсумками робочого дня отримані доходи (п. 1 Порядку № 579).

Оскільки платники єдиного податку у книзі обліку доходів здійснюють записи за підсумком робочого дня, протягом якого було отримано дохід, то відомості у графах 4 «скоригована сума доходу» та 6 «всього» зазначеної книги не можуть вказуватися з від’ємним значенням.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися уЗагальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз’яснення у категорії 107.07).

ДПІ у Галицькому районі

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua