Онлайн TV FM радіо FM пауза

За неіснуючу посилку від «іноземця» прикарпатка заплатила понад мільйон гривень

Новини

Поліція звертається до громадян, бути обережними у спілкуванні з незнайомими особами в мережі, чи то друг, чи то потенційний залицяльник. У аферу з іноземцем-залицяльником потрапила 71-річна мешканка Коломийщини.

Про це повідомляє Поліція Івано-Франківської області.

У схожу аферу з іноземцем-залицяльником потрапила 71-річна мешканка Коломийщини. З нібито лікарем з Англії потерпіла познайомилась через один із месенджерів на початку поточного року. Протягом кількох місяців жінка листувалась із залицяльником. Аферист запевняв, що заявниця йому дуже сподобалась та він готовий переїхати до неї для спільного проживання в Україні. 

За легендою, чоловік відправив нібито посилку із за кордону, де поклав велику суму коштів та цінності, однак на митниці на коштовний подарунок нібито наклали арешт. Надалі, з заявницею зв’язались начебто кур’єр та співробітники митної служби та повідомили, що потрібно сплати мито та штрафні санкції. 

Прикарпатка, декількома платіжними транзакціями на рахунки аферистів перерахувала понад 1 мільйон гривень.

І як результат, жодної посилки вона не отримала, а залицяльник зник з мережі.

Наразі слідчі територіального підрозділу внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 5 ст. 190 кримінального кодексу України. Йдеться про шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua