Онлайн TV FM радіо FM пауза

Виплата соціальної допомоги: правоохоронці розслідують шахрайську схему

Новини

40 тисяч гривень втратила жителька Івано-Франківська, надіючись отримати допомогу для громадян у воєнний час. Посилання за яким перейшла заявниця-виявилося фейковим.

Про це йдеться на сайті ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області.

До співробітників поліції звернулась мешканка обласного центру і повідомила, що стала жертвою шахрайських дій. Жінка в одній із соціальних мереж знайшла оголошення про соціальні виплати українцям в період воєнного стану. У тексті також містилося посилання за яким можна було зареєструватися та подати заявку на отримання допомоги.

Зі слів потерпілої, вона ввела номер банківської карти та паролі доступу. Надалі з рахунку аферисти списали 40 тисяч гривень.

За фактом шахрайських дій слідчі розпочали кримінальне провадження відповідно до ч. 4 ст. 190 Кримінального Кодексу України. Поліцейські вживають заходів, аби встановити осіб, причетних до злочину.

Правоохоронці звертаються до громадян з обережністю ставитись до оголошень про виплати будь-якої допомоги і в жодному випадку не надавати особистих даних та даних своїх банківських карт. Зазвичай будь-яка соціальна допомога не рекламується у соціальних мережах – та є фейковою.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua