Онлайн TV FM радіо FM пауза

Відбулася робоча зустріч керівників проєкту “Український передзвін. Карильйон і бандура”. Фото

Новини

В Івано-Франківську відбулася робоча зустріч керівників концертного проєкту “Український передзвін. Карильйон і бандура”.

Під час обговорення було піднято чимало організаційних питань, адже попереду найскладніший етап проєкту – концерти в Івано-Франківську, Хортиці (Запоріжжя), Києві й Чернігові, тисячі виснажливих кілометрів і довгоочікувані зустрічі з глядачами.

Нагадаємо, ТРК “РАІ” реалізовує унікальний мистецький проєкт “Український передзвін. Карильйон і бандура”. Відома в Україні карильйоністка Ірина Рябчун разом з квартетом бандуристок «Ґердан» під керівництвом Віолетти Дутчак представили дивовижне поєднання музичних інструментів – західноєвропейського карильйону та української бандури. Такі концерти відбуватимуться за підтримки Українського культурного фонду в десяти містах України.

6 серпня концерт відбувся в Коломиї. Відома карильйоністка Ірина Рябчун зіграла на величезному музичному інструменті, облаштованому біля храму святого Йосафата. Програма концерту складалась із українських творів. Більшість із них написані спеціально для проєкту «Український передзвін. Карильйон  і бандура».

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua