Онлайн TV FM радіо FM пауза

Велоінспекція на чолі з Русланом Марцінків приїхала до ЖК «Паркове містечко». Відео

Новини

Традиційна вівторкова велоінспекція на чолі з міським головою Русланом Марцінків приїхала до ЖК «Паркове містечко». Нещодавно на прийом до очільника громади прийшли мешканці цього житлового комплексу зі скаргами на відсутність води під час вимкнення світла. Також люди нарікають на незадовільну роботу приватного ЖЕО, який обслуговує цей комплекс.

«Ініціативна група була зібрана щодо подачі води. Оскільки у мене є двоє маленьких дітей, тут питання, як одна з мама зауважувала, що після прогулянки треба помити руки, а перед сном треба митися, в когось є діти ще грудні та з ними питання стоїть ще гостріше. Таким чином спробували достукатися до мера, знайти дотичні можливості та забезпечити», – каже мешканець ЖК «Паркове містечко» Андрій Грицанчук.

Під час зборів мешканці також поскаржилися міському голові на низьку якість послуг, які надає приватна управляюча компанія. Кажуть, прилеглу територію прибирають погано, а вартість послуг у платіжках зросла.

«Питання обслуговування дитячих майданчиків, догляду прибудинкових територій, наприклад, в нас є великі плантації амброзії, яка є дуже небезпечною для алергіків, який ЖЕК відмовляється обслуговувати й скошувати, це є питання підняття квартплати, це питання послуг, які ми оплачуємо, але ЖЕКом вони не надаються. На жаль, конструктивного діалогу не відбувалося. Тому заручаємось підтримкою Руслана Романовича і надіємося, що зараз вирішимо», – обурюється мешканка ЖК «Паркове містечко» Вікторія Петренко.

На зустріч із мешканцями прийшов також представник ЖЕО. За його словами, забезпечити водопостачанням під час вимкнення світла мешканців – питання «Водоекотехпрому», а щодо неякісного надання послуг, пообіцяв – ситуацію виправлять. Відтак, вже найближчим часом, «Водоекотехпром» має спільно з мешканцями ЖК «Паркове містечко» розглянути прийнятні  варіанти, яким чином можна подати воду у їхні домівки. Після зустрічі велоінспекція вирушила вулицями Сорохтея, Коновальця, Слави Стецько і до Бандери. Там відвідали шелтер для ВПО, який облаштували у колишньому дошкільному закладі. В облаштованому гуртожитку безкоштовно проживають понад сотня переселенців.  

«Тут більшість людей живуть або пенсійного, або передпенсійного віку, або інваліди. І їм дуже важко було б орендувати житло, саме квартиру, бо це дуже дорого. Можливо, шукали б якусь альтернативу за комунальні платежі, наприклад гуртожитки. Наприклад, якби тут була б оплата, то це, звичайно, набагато менше, ніж оплачувати орендовану квартиру», – розповідає адміністраторка шелтера ВПО Ірина Кшевинська.

Дорогою назад очільник громади традиційно акцентував на благоустрій міста. Дав доручення комунальникам: покосити траву, залатати дрібні ями та прибрати сміття, де це необхідно. А щодо проблем із водопостачанням у ЖК «Паркове містечко» – розглянуть кілька варіантів вирішення. 

«Проблема з водопостачанням. Зараз спробуємо придумати якісь рішення. Не все в наших силах. Порадимося з РЕМом, порадимося з іншими комунальними службами, щоби максимально водопостачання було забезпечено. Можливо, не в тому об’ємі, якому би хотілося, але хоча б дійсно до насосної під’єднати ще один дріт провести, а також запустити іншу насосну, тобто дивимося, щоб цей мікрорайон теж запустив. Хоча така проблема є по кількох мікрорайонах. На жаль, відключення світла впливає на водопостачання та на інші види діяльності. Ну і традиційно дивимося, чи вивезене сміття, благоустрій, покіс трав», – підсумував хід велоперевірки Івано-Франківський міський голова руслан Марцінків.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua