Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня відновила госпіталізацію хворих на коронавірусну інфекцію. З 24 листопада заклад тимчасово не приймав пацієнтів з COVID-19 через велике навантаження на обладнання, що подає кисень.
Про це повідомила начальниця управління охорони здоров’я міської ради Марія Бойко під час оперативної наради, пише РАІ.
“Від сьогоднішнього дня ЦМКЛ відновила свої ургенції. У нас є достатня кількість ліжко-місць”, – відзначила Бойко.
За її словами, наповненість ліжко-місць у центральній лікарні складає 50%, в міській лікарні №1 — 80%. Киснем забезпечені 50% лікарняних ліжок. Водночас зараз тривають необхідні роботи, щоб до середини грудня забезпечити киснем 80% ліжок у лікарнях.


