Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську привітали призерок Чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное. Відео

Новини

В Івано-Франківську привітали призерок Чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное. Спортсменки Ксенія Романчук та Ірина Федорів здобули “срібло” на цих змаганнях. Чемпіонат відбувся у вересні у португальському місті Монтемор-у-Велю.

ПЗ 3 по 6 вересня у португальському місті Монтемор-у-Велюпроходив Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное. Франківські веслувальниці Ксенія Романчук та Ірина Федорів посіли друге місце у складі каное-четвірки на дистанції 500 м. А також Ксенія здобула “срібло” у каное-двійці. Каже, було важко, але у перемозі не сумнівалась.

Веслувальниця Ірина Федорів розповідає, стартували практично останніми. Проте, такою була стратегія.

Сезон видався складним, підсумовує тренер веслувальниць Микола Періг. Та своїми підопічними він дуже пишається.

Тепер спортсменки готуватимуться до наступного сезону. Зокрема, й до Кубка і Чемпіонату України та відборів до Чемпіонатів Європи та світу.