Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Яблуниці вперше відбувся Всеукраїнський турнір з боксу в пам’ять про захисників. Відео

Новини

Вшанувати пам’ять тих, хто поліг у боротьбі за Незалежність. В селі Яблуниця відбувся Всеукраїнський турнір з боксу, пам’яті полеглих захисників та захисниць України. До змагань доєдналося більше сотні кращих спортсменів у 13-ти вагових категорій.

«Спортсмени приїхали майже з усіх регіонів нашої держави, а це 123 учасника. Це останні змагання у цьому році і на наступний рік ми уже будемо представляти нашу країну на Чемпіонаті Європи», – розповідає голова Олімпійського комітету Мирослав Карабін.

До турніру доєдналася юна боксерка з Київської області, Дар’я. Спортсменка розповідає, вона плідно тренувалася протягом двох тижнів, адже вперше змагатиметься у новій ваговій категорії.

«Три тренування в день було, і було важко. Старшого тренера по дівчатам не було, тому ми тренувались з хлопцями. Дівчат було не багато, тому і підготовка була «хлопчача». Турнір не наскільки важливий, але переживань більше, ніж коли я була на Чемпіонаті Європи».

Всеукраїнський турнір з боксу

Турнір важливий для спортсменів, адже це шлях до нових спортивних звершень, наголосив старший тренер Олександр Остапчук, втім вони б не проводилися, якщо б не Збройні Сили України. Тож цими змаганнями вони вшановують пам’ять полеглих бійців.

Фінальний поєдинок відбудеться вже в неділю, 3 грудня. Надалі боксери готуватимуться до відбору на Чемпіонат України та згодом Чемпіонату Європи.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua