Онлайн TV FM радіо FM пауза

Укрпошта випустить поштову марку на підтримку національної збірної з футболу

Новини

«Україно, вперед!» – саме таку назву має нова марка від Укрпошти, яку національний поштовий оператор презентує 13 червня 2024 року. В такий спосіб Укрпошта вирішила підтримати національну збірну з футболу, яка 17 червня зіграє свій перший матч у Німеччині в фінальному турнірі Євро-2024.

Про це повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

«Напевно, кожен українець пам’ятає, як 12 років тому Україна та Польща приймали найбільше футбольне змагання – Євро-2012. Найбільші стадіони країни у Донецьку, Львові, Харкові та Києві приймали легендарних футболістів, а місця на трибунах з неймовірною швидкістю заповнювалися футбольними фанами з усіх куточків світу. Футбольна ейфорія захопила навіть тих, хто був байдужим до цього виду спорту, та змусила несамовито вболівати за українську збірну. Укрпошта не тільки доєдналась до лав футбольних вболівальників і випустила серію поштових марок з офіційною символікою чемпіонату, а й стала офіційним ліцензіатом УЄФА Євро-2012».

Національна збірна завоювала путівку до Євро-2024 серед найсильніших команд Європи, збірні U17 та U19 – на юнацьких Єврочемпіонатах, а на цьогорічних Олімпійських іграх у Франції відбудеться дебют олімпійської збірної з футболу.

13 червня Укрпошта вводить в обіг поштову марку «Україно, вперед!», випуск якої здійснено за підтримки Української асоціації футболу.

Поштова марка «Україно, вперед!» з круглою перфорацією, що містить зображення футбольного м’яча з логотипом Української асоціації футболу , надрукована на самоклеючому папері у форматі буклету.

Тираж марки – 560 000 примірників. Номінал марки – U (відповідає тарифу на пересилання внутрішніх простих листів без оголошеної цінності масою до 50 грамів і поштових карток, еквівалент – 15,00 грн). Кількість марок в аркуші – 8. Тираж конверта «Перший день» – 30 000 примірників, карток – 30 000 примірників. Ціна маркового аркуша 120,00 грн. Художник марки, конвертів, карток та штемпеля «Перший день» – Антон Хрупін, автор воєнного випуску «Вільні. Незламні. Непереможні».

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua