Онлайн TV FM радіо FM пауза

Українці почали отримувати СМС з інформацією про коронавірус (УНН)

УНН. Українські користувачі мобільних послуг почали отримувати інформаційні СМС про коронавірус в Україні, інформує УНН.

“У зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19, МОЗ України рекомендує: за можливості залишатися вдома; мити/дезинфікувати руки і обмежити контакти; у випадку поганого самопочуття – звернутися до лікаря. Рекомендуємо утриматись від поїздок за кордон. Транспорт в середині країни працює в штатному режимі”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що Укрпошта доставляє пенсії та грошові виплати за звичайним графіком.

Зазначимо, що наданий момент є інформація тільки про одного з операторів, який здійснює таку розсилку СМС.

На додаток, у СМС підмічено, що офіційні рекомендації щодо протидії поширення коронавірусу можна переглянути на сайті covid19.com.ua (перехід за посиланням безкоштовний для абонентів лайфселл на території України).

Як повідомлялося раніше в УНН, МОЗ інформуватиме українців про коронавірус через СМС.

Джерело: УНН
А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua