Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прикарпатцю загрожує вісім років за торгівлю наркотиками

Оперативники Снятинського райвідділу міліції викрили чоловіка,котрий займався розповсюдженням макової соломки, яка вважається особливо небезпечним наркотичним засобом.

Зокрема, правоохоронці зафіксували, як мешканець району продав понад350 грамів наркотичного засобу. Відтак у помешканні чоловіка міліціонеривилучили підготовлений для збуту пакет із маковою соломкою вагою 311 грам та більше однієї тисячі гривень здобутих злочинним шляхом.

На сьогодні зловмисник затриманий. Наркотичний засіб правоохоронцівилучили та направили до Науково-дослідного експертно-криміналістичногоцентру при УМВС в області для проведення хімічного дослідження, –розповідає начальник Снятинського РВ УМВС підполковник міліції ІгорВізнюк.

Тепер за таку незаконну діяльність горе-торговцю “світить” до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна. Розслідується кримінальне провадження згідно ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua