Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Коломиї відкрили дитячий будинок сімейного типу

Новини

У місті Коломия відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типу, в якому проживатимуть діти із батьками-вихователями.

У заході взяли участь заступниця голови обласної державної (військової) адміністрації Людмила Сірко, в.о. начальника служби у справах дітей ОДА Марія Євчук, голова Коломийської РДА Любомир Глушков, Коломийський міський голова Богдан Станіславський та представники благодійного фонду «MoveUkraine».

Про це повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Батьки п’ятьох дітей-сиріт – Віктор Шаповал та Марина Шаповал – прибули у Коломийську міську територіальну громаду з селища Нововоронцовка Херсонської області після повномасштабного вторгнення росії на територію України. Ця сім’я має на меті проживати на території Коломийської громади та очікують влаштування в ДБСТ нових вихованців.

«Переконана, що для кожної дитини важливо рости в гарній та дружній сім’ї. Саме ту любов, яку дають дитині батьки, ніщо не може замінити. Хочу подякувати усім, хто опікується долею дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та бере на себе відповідальність за їх добробут та безпеку. Зараз надзвичайно важлива підтримка всіх ініціатив, зокрема й щодо створення дитячих будинків сімейного типу. Оскільки саме такі сімейні форми виховання дітей відкривають великі можливості для них,- зазначила Людмила Сірко.

Коломийська міська рада виділила частину приміщення загальною площею 350,4 м.кв для проведення ремонтних робіт та облаштування простору для членів дитячого будинку сімейного типу. Міжнародний благодійний фонд «MoveUkraine» здійснив ремонтні роботи, облаштував необхідними меблями кімнати.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua