Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Коломиї відбувся турнір пам’яті майстра спорту Михайла Гаріпова. Відео

Новини

У Коломиї відбувся 24-ий турнір пам’яті майстра спорту з чотирьох видів боротьби Михайла Гаріпова. Цьогоріч до міста над Прутом запросили команди із новостворених територіальних громад Прикарпаття. Прийшли на змагання вихованці та друзі спортсмена.

Михайло  Гаріпов виконав норматив майстра спорту СРСР у дзюдо, самбо, вільній та греко-римській боротьбі. Однак, як стверджують його колеги, він був справжнім фанатом футболу. Тому і збираються на турнір всі, хто шанує видатного спортсмена.

Серед тих, хто виборював перемогу і Заслужений майстер спорту України Володимир Колесник. Він один із організаторів турніру. Вірить, що з року в рік кількість команд буде значно збільшуватися. 

На майданчику точилася напружена боротьба. В результаті перемогу здобула команда П’ядиків. На ІІ-му місці футболісти команди “Борець”, що представляла місто над Прутом. Замкнули трійку призерів  команда із Чортівця Городенківської ТГ.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua